W jaki sposób młode matki przygotowują się do pełnienia obowiązków rodzicielskich, w tym opieki nad maleństwem

Bycie mamą nie bywa łatwym zadaniem, zwłaszcza dla kobiet, które spodziewają się pierwszego dziecka. Na szczęście w obecnych czasach są w stanie liczyć nie tylko na pomoc od babć, ale również od doświadczonych pielęgniarek środowiskowych. A są i takie dwudziestolatki, które wolą lekturę właściwej, czyli fachowej prasy.

zobacz produkty

Autor: iStock
Źródło: iStock
Jeśli natomiast chodzi o wyprawkę dla niedoszłej mamy i nienarodzonego jeszcze dziecka, to bardzo wiele będą miały do zasugerowania sprzedawczynie pracujące w sklepach z artykułami dziecięcymi. A jeśli dodatkowo rozejrzymy się po sieci, to błyskawicznie stwierdzimy, że towary oferowane małym dzieciom bywają tak samo liczne, jak te przeznaczone dla młodych mam.

Jednym z obligatoryjnych, a zarazem podstawowych sprzętów bywają laktatory (link do strony). Służą one do odciągania matczynego pokarmu, które później bywa przechowywane aż do pory karmienia.

Nie jesteś pewien co do tego tematu? Zwyczajnie sprawdź szczegóły (https://poradniapraxis.pl/psycholog-dzieci-i-mlodziezy-poznan/) przedstawione właśnie na tej stronie. Wszystko było dokładnie przedstawione.

Tego typu rozwiązanie jest bardzo praktyczne w sytuacji, kiedy młoda mama jest zmuszona wyjść z mieszkania na kilka ładnych godzin. Aby w międzyczasie maluszek nie głodował, zostawia dla niego w lodówce swój pokarm. Niewielka butelka staje się czasami powodem rodzinnych nieporozumień. Zapewne każdy słyszał o roztargnionym tacie, który przez przypadek i przez pomyłkę do filiżanki świeżej czekolady wlał mleko odłożone dla malucha.

niemowlak

Autor: Donnie Ray Jones
Źródło: http://www.flickr.com

Nowoczesne laktatory z grubsza możemy podzielić na dwa podstawowe grupy: te uruchamiane ręcznie i te elektryczne. Wytwórcy obu tych modeli troszczą się o to, aby oferowany przez nich sprzęt był bezpieczny dla matki i jej dziecka. A poza tym stawiają na wygodę użytkowania, co nie bywa bez znaczenia szczególnie dla tych mniej zorientowanych w temacie użytkowniczek.

Nie zwlekaj, ponieważ jesteśmy tu dla Ciebie. Stworzyliśmy szalenie interesujące posty. Masz ochotę się z nimi zapoznać? Namawiamy do następnej strony.

Istotny bywa także intuicyjny montaż poszczególnych części, bo nie zawsze mamy wystarczająco dużo czasu na zastanawiania.

Podczas zakupów warto dokładnie wszystko zweryfikować. Najkorzystniej wybierać produkty znanych i docenianych marek. Ekspedienci, a w wybranych przypadkach także farmaceuci, doradzają, aby kupić laktator avent. Jak zapewnia producent jest on stuprocentowo bezpieczny i bardzo skuteczny. Pozwala odessać pokarm w całości, nawet jeśli mama będzie go używać w pozycji wertykalnej. Laktatory bywają także wyposażane w specjalne nakładki masujące i dzięki temu omawiana czynność staje się przyjemna. Nic wiec dziwnego, że takie urządzenie pomalutku staje się obowiązkowym punktem na liście zakupów każdej przyszłej mamy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


*