Pan jaki jest każdy może zobaczyć. Ale czy faktycznie tak jest? Przekonaj się do dbania o siebie.

Jest parę wydarzeń każdego roku, jakie wręcz proszą się, żeby zrobić się na bóstwo. Właściwie to mowa o kobietach, gdyż faceci przeważnie nie mają tego typu zamierzeń. Ale są też faceci, którzy identycznie, jak Panie myślą o takich sprawach. Weźmy taki typ mężczyzny, jak Christiano Ronaldo, przecież on w każdym meczu prezentuje się prawie idealnie. Opalone ciało, ułożone włosy, postawa i parę innych szczegółów o jakie z pewnością dba, a jakie wpływają na całokształt. Czy to standardowe czy trochę przesadne?

To zachowanie wielu rozśmiesza, lecz czy jest się z czego śmiać? Czy to źle, że mężczyzna też preferuje wyglądać po prostu dobrze. No tak, zaraz pojawią się głosy, iż niektórzy z tą „fajnością” przesadzają, że powinni używać najlepszej suszarki do włosów (do zamówienia na , a brylantyna do włosów to już naprawdę przesada. Nic bardziej mylnego. Pozwólmy każdemu być tym, kim chce być (super brylantyna do włosów).
Nie możemy narzucać jednego rodzaju modelu mężczyzny czy kobiety każdemu mężczyźnie oraz każdej kobiecie.

brylantyna do włosów

Autor: Fotolia.com
Źródło: Fotolia.com

To tak jak gdyby ktoś sobie ustalił, iż dzisiaj ubieramy się na niebiesko, a jutro na zielono. Na nasze nieszczęście, w wielu krajach, także w Polsce dominuje przekonanie, że taki człowiek ma coś z głową, lub ma inną orientację seksualną. A jak nawet tak, to co? Czy jest coś w tym obraźliwego, przecież niech sobie robi w sypialni to, na co ma ochotę, czyż nie? W naszym kraju mamy jednakowoż dodatkowy problem, bo wielu polityków dołącza się do tej grupy mówiącej jednym głosem z ludźmi, którzy wszystkich preferowaliby sobie zdominować. Dość padające hasła są obraźliwe i nie w porządku. Niemożliwie jednak powstrzymać spiralę takiej złości, ponieważ jak ktoś powie A to zawsze słychać B… Co w tego typu chwili czuje taki mężczyzna, który lubi o siebie zadbać? Że zapewne nie jest męski, że tak naprawdę to żaden facet, bo „stroi się jak baba”, gdyż zapewne to gej i tym podobne.

Niestety, nie tylko od niego zależy, czy machnie po prostu na to ręką, czy będzie się bał tak dalej funkcjonować. Bo jeśli słyszy za sobą wyzwiska, jeśli ktoś go mocno przestraszył, patrzył się krzywo, a w telewizji słyszy polityków pewnego ugrupowania, którzy najchętniej postawiliby wszystkich do jedynego i akceptowalnego przez nich pionu, to może się naprawdę obawiać swojego sposobu bycia. Co wtedy robi? Wraca do „normalności”, staje się taki jak pozostali, lecz chociaż na zewnątrz pasuje do wszystkich „normalnych”, to czy wewnątrz jest to inna osoba?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*