Zaskakujące ubrania karnawałowe niezastąpione na zabawę. Co wybrać?

Czas karnawału to moment, kiedy można bez obaw przebierać się w różne stroje i wyśmienicie się bawić nawet jako dorosły. Kiedyś o wiele mniej chętni byliśmy do przebieranek, natomiast teraz podejście do tego zagadnienia jest bardziej luźne.

Przebrania karnawałowe dla Twoich dzieciZ pomocą przyjdą nam wypożyczalnie ubiorów lub sklepy udostępniające chociażby peruki i akcesoria karnawałowe czy stroje karnawałowe. Zabawne i niebanalne przebrania będą świetnym pomysłem w trakcie upojnej zabawy. Aktualnie popularne są peruki nawiązujące do lat dwudziestych ubiegłej epoki. To zachwycający pomysł na zabawę tematyczną, która z pewnością będzie się podobać licznym osobom. Uzupełnieniem są tutaj binokle dla panów oraz akcesoria typu laski ze srebrnym wykończeniem. Pozostałymi akcesoriami karnawałowymi są śmieszne smokingi dla panów w różne faktury typu grochy, kratki czy gwiazdy. Każdy mężczyzna zakładał zapewne kiedyś garnitur, także nakłonienie go, że zabawa karnawałowa z zabawnym garniturem to strzał w dziesiątkę nie będzie niczym skomplikowanym.

Eleganckie stroje na karnawał dla dzieci
Na pewno i dzieci, i kobiety będą miały łatwiejszy wybór, bowiem mnogość rozwiązań jest tu ogromna. Ilustracją są np. opaski z lat dwudziestych albo przepiękne długie rękawiczki, które można dopasować do konkretnego stroju. Hitem są malutkie cylindry zdobione długimi piórami w przeróżnych barwach. Mocuje się je za pomocą szpilek lub wstążek przyczepionych przez producenta. Na pewno każda pani dopasuje sobie takie akcesorium do swojego ubioru. Nie wolno też zapominać o naszych pociechach.

Dziecko

Autor: Personal Creations
Źródło: http://www.flickr.com

Maluchy bardzo chętnie lubią się stroić, także nie będzie problemu z dobraniem dla nich stroju. Znaczna część dzieci lubi przebrania, jakie odwołują się do postaci z bajek. Dlatego dziewczynkom spodoba się suknia księżniczki, a chłopcom stój pirata czy Batmana. Akcesoria dziecięce trzeba dobierać pamiętając jednocześnie aby nie były nadto ciężkie i nie przeszkadzały w zabawie. Przyczepiana szpada czy nie za długi welon dla dziewczynki będzie dobrym rozwiązaniem.

Na rynku jest wiele sklepów, które dla niezdecydowanych służą pomocą w doborze pomysłu i przebrania. Warto zdać się na ich pomysłowość i olśnić znajomych oryginalnym strojem na karnawałowej zabawie. Pamiętajmy – przede wszystkim mamy się dobrze bawić na imprezie.
Dodatkowe informacje: link do strony

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*