Perfekcyjny prezent na osiemnastkę własnej dojrzewającej pociechy

Osiemnaste urodziny to bardzo ważna data w naszym życiu – w końcu wreszcie jesteśmy dorośli! Mamy możliwość pić alkohol, sięgać po papierosy, wziąć ślub, otworzyć działalność gospodarczą, rzucić naukę albo zrobić prawko. W sumie wyłącznie zrobienie prawa jazdy jest racjonalne w tym wieku… Czyli rodzice powinni postarać się uczcić fajnie ten niesamowity dzień. Zastanówmy się w takim przypadku co robić, aby swojemu dziecku – ciągle jest jeszcze dzieckiem, przynajmniej dla własnych rodzicieli, dużą przyjemność. W końcu przydałoby się zakupić coś niecodziennego, niż wszystko!

Tort urodzinowy

Autor: Ian Gratton
Źródło: http://www.flickr.com

Może idealny prezent na 18 to najzwyczajniej w świecie sfinansowanie kursu na prawko? Takowe szkolenia są dosyć sporym wydatkiem, a więc bardzo możliwe, że tak czy siak nasza pełnoletnia już pociecha tak czy siak poprosi nas potem o pieniądze. Można zatem powiedzieć, iż prezentując akurat kurs na kierowcę, niejako mamy okazję zaoszczędzić pieniądze. Niby każdy wie, że trudno jednoznacznie powiedzieć, iż warto oszczędzać na co prawda dorosłym, ale ciągle dziecku, ale przecież jakby nie patrzeć, zasadniczo trudno sądzić, że mamy bardzo dużo dużo pieniędzy. W większości przypadków tak jest.

Trzeba także zapamiętać, iż chociaż często znaczny problem z osiemnastką mają również chrzestni. Zatem przydałoby się, aby oni także kupili coś dobrego. Być może coś złotego? Złota moneta, przykładowo 1/10 uncji, niewątpliwie jest stosunkowo droga, ale można powiedzieć, że najczęściej 18-latek będzie zadowolony. Przy założeniu, iż jest kumaty, czyli wie jak niesamowicie istotnym kruszcem jest właśnie złoto. W sumie złoto to idealny prezent na 30, 40 urodziny, po prostu na niemalże każdą okazję.

Dobrym pomysłem jest również choćby organizacja urodzin – najczęściej to właśnie 18-nastka jest taką imprezą do której 18-latkowie bardzo długo się przygotowują. Tak naprawdę fakty są takie, że zorganizowanie świetnej imprezy, która zdoła przejść niemalże do historii, będzie przez wiele lat mile wspominana przez zaproszonych, jest sporym wydatkiem. Niby pieniędzy nigdy za wiele, lecz rodzice i chrzestni powinni pamiętać, iż przecież w grę wchodzi niezmiernie ważna impreza. W sumie jedna z najistotniejszych w całym życiu!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*