Jakie zabawki będą odpowiednie dla Twojego malucha na każdym stopniu jego rozwoju?

Sądzę nie ma takiej mamy i nie ma takiego taty, który nie miałby pojęcia o zabawkach. Są nadzwyczajnie kolorowe, intrygujące i zaprojektowane tak, by wspierały i pobudzały rozwój dziecka, kształciły jego zdolności manualne i aby bezpośrednio przekazywały mu wielką uciechę.

fisher price

Autor: Jean-Etienne Minh-Duy Poirrier
Źródło: http://www.flickr.com

Zabawki ,które jednocześnie uczą i bawią, asystują naszym dzieciom w poznawaniu otaczającej ich przestrzeni dźwięków, barw, w polepszaniu zdolności manualnych, wyobraźni i pomysłowości. Ukochanym przez maluchy produktem tej marki jest Garnuszek na Klocuszek, który to jest w stanie zaciekawić zabawą malucha przez dłuższy okres. Albowiem to przecież w trakcie zabawy szkrab opanuje naukę liczb oraz odróżniania kształtów i kolorów. Zadaniem dziecka jest włożenie do odpowiednich otworów klocki, a pękate naczynie w nagrodę rozbrzmiewa wesołym śmiechem, mówi jakie mają kształty i jakie znajdują się na nich cyfry. Przedstawia wesołe utwory melodyczne i porozumiewa się z dzieckiem w języku polskim.

Ale (do sprawdzenia) to nie tylko zabawki. To także wyprawka dla naszego malucha, np. butelki, chodziki, łóżeczka i elektroniczne nianie. Dajmy więc naszym dzieciom budzącą zainteresowanie zabawkę. Kiedy widzimy, jak swoimi malutkimi rączkami usiłuje włożyć kwadrat do okrągłego otworu, nie ingerujmy, aby wskazać odpowiedni sposób. Dzięki owym zabawkom możemy zauważyć, jak dziecko uczy się radzenia z przeciwnościami losu i zdobywa umiejętności, przydadzą mu się w dalszym życiu. Wszyscy wiemy, że zabawa jest bardzo ważnym elementem rozwoju dziecka. W gronie polskich producentów także znajdziemy interesujące modele, które zauroczą nasze dziecko, np. poznaj gry od

To firma, która od wielu lat znajduje się w czołówce europejskich producentów zabawek z tworzywa sztucznego dla najmłodszych dzieci i jest jedną z najlepiej rozpoznawalnych marek w branży dziecięcej. Duża część zabawek posiada wiele elementów wprawianych w ruch, dzięki czemu zabawa nigdy nie powieje nudą, są wielofunkcyjne np. duże auta pełnią rolę jeździka. Posiadają cudowne, żywe kolory i ciekawe projekty, sprawdzają się zarówno do zabawy w domu, jak i na podwórku. to proste, ale pomysłowe zabawki w podstawowych kształtach i kolorach, aby dane było od samego początku lepiej poznawać świat.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*