Jak zaaranżować pokój dziecięcy? Parę inspiracji.

Dzieci kochają różnej maści aplikacje z uwielbianymi bohaterami bajek. Kupowanie czegoś z taką bajką jest dla dzieci niezwykle ważne, ponieważ chcą się one otaczać ulubionymi przedmiotami. Jednak nie tylko zabawki z takich bajek dzieciom się podobają.

naklejki na ścianę w pokoju dziecięcym

Autor: Jon
Źródło: http://www.flickr.com
Również swój pokój chcą mieć urządzony z akcesoriami sygnowanymi oryginalnymi bajkami. A na rynku istnieje ich ogromna ilość. Co więc dziecko może posiadać we własnej kolekcji? Podstawą są oczywiście zabawki. Koniki, autka, ciuchcie, jak również dużo więcej przykładów. Jeżeli zabawki to muszą posiadać jednocześnie wiele akcesoriów, dla samochodzików, czy pociągów tory do jazdy, dla lalek domki i tak dalej. Kolejnym bardzo istotnym elementem, o którym dziecko śni jest zaprojektowanie jego pokoju w akcesoria z ukochanej bajki. Łóżko jak samochód to podstawa w przypadku upartego dziecka. Na ścianach naklejki dla dzieci z ukochaną kreskówką jak , zasłonka też pasująca do ogółu, a na łóżku rewelacyjna ukochana pościel i całkiem sporo innych gadżetów.

Każde dziecko chce mieć akcesoria ze swoimi ulubionymi bajkami. Jeść śniadania z takich talerzyków, pić z kubeczków, używać takich sztućców. Posiłki będą wtedy ciekawsze nawet dla kompletnego niejadka. Dzieci kochają również nosić rzeczy z takimi zabawkami, zazwyczaj jest nawet tak, że mogłybynosić ulubioną bluzeczkę przez kilka dni pod rząd. Czas szkolny też rządzi się swoimi zasadami, Gadżety do szkoły muszą być trendy, czyli, najidealniej by wszelkie plecaki, worki, kredki, ołówki były sygnowane marką ukochanej postaci z bajki.

naklejki na ścianę

Autor: Jon
Źródło: http://www.flickr.com

Modę pośród dzieci do gadżetów z ukochanymi bajkami najbardziej dostrzec można jednak w ich pokojach. Fototapety na wymiar z samochodami, pościel z pieskami z konkretnej opowieści, dywanik z pociągami i całkiem sporo innych gadżetów stworzonych z myślą o dzieciach. Na rynku można znaleźć zasadniczo wszystko. Ogranicza nas jedynie nasza pomysłowość. Przez propozycje wielu przedsiębiorstw każde dziecko ma możliwość posiadać takiego pokoju, jaki pragnął mieć. Nieistotne czy będzie to pokój z samochodzikami, pociągami, zwierzątkami, czy też księżniczkami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


*