Idealne akcesoria dla najmłodszych pociech

Marzysz o psie, ale rodzice maja opory by się zgodzić? Przymus czyszczenia kociej toalety nie daje ci spokojnie zasnąć? A może po prostu chcesz sprawić przyjemność komuś kogo lubisz? W tej sytuacji najlepiej sprawdzi się Furby! Ten ujmujący swą aparycją i zachowaniem jegomość to nie tylko zwykła pluszowa maskotka, to wielka Osobowość.

furby

Autor: denebola2025
Źródło: http://www.flickr.com
Pierwsze zabawki Furby pojawiły się na świecie świecie w 1998 roku i prawie w tym samym dniu przeprowadziły rewolucję na rynku branży dziecięcej. Ale nie upłynęło wiele czasu, a przekonaliśmy się, że nieduże stworki przypominające chomika giganta, spokrewnionego z sową, zachwycają nie tylko dzieci, ale także ich rodziców. Pod koniec dwudziestego wieku o zabawkach reagujących na dotyk i głos mówiono szczególnie pod katem przyszłości, jednak okazało, że owa przyszłość pojawiła się szybciej niż się spodziewaliśmy. Cóż, mimo iż zabawki furby potrafił porozumiewać się w wielu językach, włączając „ojczysty” język furbish – nie mówił ani słowa w języku polskim. Ale wiosną, 2013 roku zabawka weszła na arenę zabawek w zupełnie nowym, zniewalającym wydaniu, reagując przy tym na komendy w języku polskim, i dzięki temu skradła nasze serca. Zajmując się Furbym kształtujemy jego osobowość i charakter, uczymy mowy, opiekujemy się nim, dokarmiamy i wspólnie śpiewamy, a nawet tańczymy. Furby ma czujniki na plecach, brzuchu i dziobie, jest więc łasy na pieszczoty, łaskotanie a także karmienie. Posiada przy tym nienaganne maniery, ponieważ umie dziękować i pożegnać nas na dobranoc. Zabawki Furby są wspaniałą alternatywą dla osób które są wrażliwe na futro zwierząt, ponieważ nasz mały kolega nie zrzuca swego wielobarwnego, pięknego futerka.

Jedną z najlepszych opcji jaką posiada Furby jest synchronizacja z urządzeniami Apple oraz z Androidem.

Czy teraz szukasz czegoś fascynującego na omawiany wątek? Jeśli tak, to zgłąb dane w odniesieniu do firmy i przejrzyj ofertę wybielanie zębów wilanów.

Wystarczy ściągnąć niesamowicie prostą i nieodpłatną aplikację a następnie postawić na udaną zabawę. Za jej pomocą możemy pluszowe zwierzątko edukować w języku polskim lub karmić jednocześnie kształtując mu przy tym temperament. Zabawka możemy kupić w tak wielu niesamowitych barwach, iż każdy potencjalny nabywca z przyjemnością wybierze odpowiedni dla siebie model.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


*