Garderoba noworodka

Przed narodzinami dzidziusia modne jest organizowanie przyjęcia z okazji zbliżającego się czasu porodu. Zwykle na tego typu imprezę zaproszeni goście przynoszą prezenty dla mamy oraz dla oseska.

Jak odzyskać formę po ciąży?

Autor: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu
Często jednak najbliżsi nie wiedzą, co nabyć, ani co ci jest niezbędne. W podobnym wypadku warto po prostu poinformować przyjaciół i familię, czego jeszcze nie masz dla dzidziusia. Tym sposobem łatwo przygotujesz wyprawkę dla maluszka, którą weźmiesz ze sobą do szpitala, jak także uzupełnisz pozostałą część konfekcji szkraba.

Na początku kompletując szafę dzidziusia winnaś brać pod uwagę fakt, że dziecko niezwykle prędko wyrośnie ze swoich pierwszych odzień, dlatego kupowanie kilkunastu sztuk śpioszków nie jest wymagane. W pierwszej kolejności musisz zatroszczyć się o to, żeby twe dziecko miało: 4 sztuki body, również z długim rękawem, rozpinające się na całej długości, 4 sztuki pajacyków, które rozpinanych na całej długości z przodu, cieniutką czapeczkę uszytą z bawełny, rękawiczki, ręcznik – najlepiej mięciutki, kombinezon, jaki w dniu wypisu może dostarczyć świeżo upieczony tato. To wszystko stanowi wyprawkę dla niemowlęcia, którą zabierzesz z sobą do szpitala. Kosmetyków nie musisz zabierać, bo wszelkie niezbędne kosmetyki jak: mydełko, spirytus do pielęgnacji pępka, maść do pielęgnowania pupy otrzymasz w szpitalu.

Następnymi koniecznymi akcesoriami dla dziecka będą: 4 szt. śpiochów rozpinających się w kroku, 4 sztuki odwiązywanych bluzek, gruby kombinezon z kapturem i stópkami albo cieplutki śpiwór, 2 kocyki dla niemowląt, duży ręcznik kąpielowy, do jakiego doszyty został kaptur – to wszystko będzie stanowić uzupełnienie garderoby małego brzdąca.

Czasami niełatwo jest znaleźć rzeczywiście unikalne www, więc jeśli zaabsorbował Cię ten artykuł, to bez wahania kliknij tutaj!

Jeśli wiesz, iż najbliżsi będą kupować twojemu maluchowi „ubraniowe prezenty”, uprzedź ich delikatnie, aby nie kupowali ubranek uszytych z barwionych materiałów czy ze sztucznymi domieszkami, lecz z miłych materiałów bądź polaru, ponieważ skóra niemowlęcia jest bardzo delikatna. Co więcej musisz pamiętać, aby nie kupować ubranek nazbyt luźnych, albowiem mogą być dla dziecka niezbyt wygodne.

Markowe ubranka dla dzieci dostępne na stronie, w marketach stanowią duży asortyment, w związku z tym nie będziesz miała kłopotów z doborem odpowiednich ubrań.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


*