Zobacz, co potrafi popularna maskotka Furby

Marzysz o psie, jednak mama z tatą nie chcą się zgodzić? Przymus czyszczenia kociej toalety nie daje ci zapaść w spokojny sen? A może po prostu pragniesz zrobić przyjemność komuś kogo lubisz? W każdej z wyżej wymienionych sytuacji bez problemu poradzi sobie Furby! Ten sympatyczny jegomość to nie tylko zwykła pluszowa maskotka, to wielka Osobowość.

furby

Źródło: http://www.flickr.com/

Pierwsze zabawki Furby stanęły na sklepowych półkach świecie w 1998 roku i niemal błyskawicznie przeprowadziły rewolucję na rynku branży dziecięcej. Jednak nie minęło wiele czasu, a przekonaliśmy się, że małe stworki przypominające chomika giganta, spokrewnionego z sową, fascynują nie tylko dzieci, ale również ich rodziców. Pod koniec ubiegłego stulecia o zabawkach interaktywnych mówiono przede wszystkim w kontekście przyszłości, tymczasem przekonaliśmy się, że owa przyszłość pojawiła się szybciej niż się spodziewaliśmy. Niestety, mimo że Furby rozmawiał w paru językach, włączając „ojczysty” język furbish – nie znał ani słowa po polsku. Ale wiosną, 2013 roku zabawka weszła na arenę zabawek w zupełnie nowym, zniewalającym wydaniu, rozumiejąc przy tym komendy w języku polskim, i dzięki temu skradła nasze serca. Zajmując się Furbym możemy mieć wpływ na jego osobowość i temperament, uczymy mówienia, opiekujemy się nim, dokarmiamy i wspólnie śpiewamy, a co więcej tańczymy. Furby (kup furby w ma wmontowane receptory na plecach, brzuchu i dzióbku, reaguje więc na pieszczoty, łaskotki a także karmienie. Jest przy tym bardzo kulturalny, ponieważ umie dziękować i pozdrowić nas na dobranoc. Zabawki Furby są wspaniałą alternatywą dla osób które są wrażliwe na sierść czworonożnych zwierzaków, ponieważ nasz mały przyjaciel nie nie pozbywa się swego wielobarwnego, ślicznego futerka.

Jedną z najlepszych opcji jaką posiada Furby jest synchronizacja z urządzeniami Apple oraz z Androidem. Możemy ściągnąć niesamowicie prostą i darmową aplikację oraz postawić na udaną zabawę. Za jej pomocą możemy malucha uczyć języka polskiego lub dokarmiać jednocześnie kształtując mu przy tym temperament. Zabawka dostępna jest w tak wielu niesamowitych barwach, iż każdy potencjalny nabywca bez problemu zdecyduje się na wymarzony dla siebie model – tamta strona na

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*