Czym sugerować się wybierając przewijak i który okaże się być najbardziej wygodny dla Twego brzdąca?

Przewijając malutkie dziecko rodzice powinni posiadać pod ręką wszystkie niezbędne akcesoria jak np. chusteczki czy kremy na odparzenia. Dlatego należałoby urządzić w pokoju specjalne miejsce, w którym opiekunowie będą mogli przewijać dziecko szybko oraz sprawnie.
Jeżeli pragniemy przewijać dziecko szybko, powinniśmy w markecie zapytać jakie posiadają do sprzedania przewijaki.

przewijaki
Chcąc właśnie na takim urządzeniu przewinąć dzidziusia, trzeba go ułożyć na nim oraz rozpiąć jemu ubranie. Następnie trzeba rozpiąć pieluszkę. W wypadku, gdy dziecko zrobiło w pieluszkę, należy je dobrze przemyć i usunąć wszystkie zanieczyszczenia. Dobrze wybrany przewijak, ustawiony na wygodnej wysokości zezwoli na przebranie niemowlęcia w komfortowej pozycji bez ciągłego nachylania się, co ma zbawienny wpływ na nasz kręgosłup.

apartament z tarasem

Autor: Tomtom Suites
Źródło: http://www.flickr.com
Opiekunowie mogą wybrać różne przewijaki, jakie odróżniają się wyglądem oraz sposobem montowania. Tego typu przewijak mógłby być wyłącznie nakładką na łóżko, posiadać własny stelaż bądź zostać złączony przykładowo z komodą. Co poniektóre z nich mogą również mieć zagłówek, a co poniektóre z nich są wręcz profilowane. Tego typu narzędzia są obleczone specjalną folią lub ceratą, a do tego typu modeli zaleca się używanie prześcieradła albo pieluchy tetrowej, ponieważ cerata jest chłodna.

Często opiekunowie namyślają się czy przewijak jest wymagany? Nie jest on koniecznym składnikiem wyprawki dla dzidziusia, jednak z drugiej strony rodzice są w stanie utworzyć specjalny kącik do przebierania, w którym będą mieć wszystkie potrzebne przedmioty.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*