Czasami potrzebujemy ogromnych pieniędzy, aby na przykład uratować życie swojego dziecka — wówczas przyda się pomoc innych ludzi

Czasami przytrafiają się w życiu różne tragedie. Pomóc może w takich momentach operacja lub dobrej jakości proteza. Jednakże są to niebywale kosztowne rzeczy.
Faktem jest, że nikt nie ma ochoty myśleć o tragediach.

fundacja

Autor: pontipino.pl
Źródło: pontipino.pl
Kaszki dla niemowląt

Autor: Matt Preston
Źródło: http://www.flickr.com

Niestety chodzą one po ludziach, a nie po drzewach. I przykładowo czasami okazuje się, że przychodzi na świat maleństwo, które potrzebuje niezwykle drogiego leczenia czy operacji za granicą. Lub ktoś ulega wypadkowi i niezbędne mu są kosztowne protezy, by był w stanie w miarę sił powrócić do normalnego życia. Jednakże bywają to zwykle tak duże kwoty (sięgające setek tysięcy złotych), których nie mogą zebrać rodzice i bliscy, nawet jeśli bardzo by chcieli.

Jeżeli po przeczytaniu obecnego tu postu w dalszym ciągu masz dodatkowe pytania, to zobacz dodatkowo to ważne źródło (https://www.horyzont.net.pl/) – są tam zbliżone treści.

Wtedy z pomocą może przyjść fundacja. Jest ich w Polsce dużo i najczęściej ich działanie jest ukierunkowane. Przez to trzeba zgłosić się do takiej fundacji, która zgodzi się zająć naszą sprawą. Będziemy musieli wówczas stać się członkami fundacji i podpisać z nimi umowę. Oni w naszym imieniu założą dla nas subkonto w banku i machina ruszy. Będziemy mieli możliwość, by prosić przyjaciół, aby pośród bliskich propagowali naszą sprawę. Będziemy mogli prosić na różnych portalach internetowych o pomoc dla naszego dziecka. W okresie rozliczania PIT-u będziemy mogli zabiegać o to, aby ludzie przekazywali na nasz cel 1% swego podatku.

Fundacja we wszystkich naszych poczynaniach będzie nas wspierać. Jej pracownicy zrobią wszystko, co tylko w ich mocy, by pomóc nam jak najprędzej uskładać wymaganą sumę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


*