Co można podarować swojemu synowi?

Sam nie wiem jak ty szanowny rodzicu, lecz sam mam bardzo często ogromne problemy z tym by najzwyczajniej kupić coś fajnego swojemu synowi. Jednakże oczywiście koniec końców jakoś mi się udaje. Sądzę, iż za często uważamy, że kapitalna zabawka w niejako automatyczny sposób powinna być wygórowanym wydatkiem.

A przecież klocki lego duplo, które zakupiłem swojemu dziecku na gwiazdkę nie były znowu wielkim wydatkiem. Można w sumie powiedzieć, iż nawet sam się zdziwiłem, że wydałem stosunkowo niewielkie pieniądze.
figurka z klocków na pojeździe

Autor: pangyuliu
Źródło: http://www.flickr.com

W jaki sposób to zrobiłem? Cóż, zapewne nie odkryję Ameryki, jeżeli napiszę, iż najzwyczajniej w świecie zakupiłem klocki – Duplo, lecz także lego creator, w sklepie internetowym przejrzyj. W bardzo dużym błędzie są ci rodzice, którzy wychodzą z założenia, że najbardziej odpowiednim rozwiązaniem jest to by rozejrzeć się po stoiskach w centrum handlowym.

Przecież doskonale wiem po sobie, że jeżeli w rachubę wchodzą klocki Lego, to właśnie w sklepach internetowych możemy wreszcie kupić po atrakcyjniejszych cenach zabawki.

Mój syn był uradowany z klocków, a więc cena jest w porządku, ale również reszta. Warto również dodać, iż w sumie nie można powiedzieć, że bardzo długo czekałem na klocki. A więc zasadniczo sklepy internetowe cechują się błyskawicznym tempem dostawy.

Można śmiało powiedzieć, iż osoba, która chciałaby sprawić wielką niespodziankę dla własnego dziecka, naprawdę nie będzie czekała przez dłuższy czas na klocki lego chima oraz inne okazy- . Powinieneś mi zaufać, drogi odbiorco – w końcu jestem najzupełniej obiektywny, to pewne.

klocki lego

Autor: dierk schaefer
Źródło: http://www.flickr.com
Pragnę również napisać, że w wielu przypadkach zasypujemy własne dzieci fantastycznymi zabawkami (zobacz nasze pozostałe zabawki), o których w ich wieku nawet nie śniliśmy, lecz później tak czy siak nie doglądamy własnej pociechy. A to najzupełniej nieodpowiednie myślenie – w żadnym razie nie możesz mieć co do tego wątpliwości. Dziwię się takim rodzicom, którzy najzupełniej deprecjonują znaczenie bawienia się z własnymi dziećmi.

Oczywiście potrafię zrozumieć chociażby zabieganie, ale dziecko to bardzo dużo obowiązków, którym należy sprostać. Mam nadzieję, iż sprostasz takowym wyzwaniom.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*