Najlepsze zabawki dla dzieci – teraz również w świecie DC Comics

Wiele zabawek, które są rekomendowane od lat i wspominane z rozrzewnieniem są rozwijane do dziś. Doskonałym tego przykładem są różnorodne komplety Lego, które są również w dzisiejszych czasach bardzo popularne i rekomendowane jako jedne z najciekawszych zabawek dziecięcych. Ich zaletą jest nie wyłącznie ogromna ilość możliwości – rozwijająca kreatywne myślenie – ale także znakomity wygląd , a także uniwersalny design.

Continue reading „Najlepsze zabawki dla dzieci – teraz również w świecie DC Comics”

Bielizna dla dziecka

Opiekunowie małej dziewczynki, najczęściej mama, dzisiaj czy jutro stają w obliczu zdania wygłoszonego przez młodą damę „mamo, tato, ja już chce być dorosła”. Zwykle takowe oświadczenie jest wygłaszane przez 8 czy 9 latkę. Opiekunowie w takiej sytuacji stają przed kwestią jak sprawić, aby ich Małgosia poczuła się troszeczkę dorosła. Zapewne mamusię w takiej chwili z jednej strony ogarnia niemałe wzruszenie, a z drugiej strony troszkę rozśmieszają tak zdecydowane słowa u tak niedużej osoby. Na pewno jednym z rozwiązań w arsenale rodzica jest powierzenie córce jakiejś odpowiedzialnej funkcji w mieszkaniu, którą dotąd wykonywał ktoś z dorosłych.

Continue reading „Bielizna dla dziecka”

Dla potomstwa można zrobić każdą rzecz. Nasze potomstwo to nasz największy skarb

Każdy, kto ma dzieci o tym wie: jego dziecko jest najistotniejsze na świecie. Każdy rodzic chciałby dla niego jak najlepiej, jak tylko potrafi. Pragnie się nim opiekować, troszczyć się o dziecko, dawać mu dowody miłości, kupować podarki. Czasami to nie łatwe, bo życie żąda poświęceń też na innych frontach, w szczególności zawodowych, ale każdy stara się najlepiej jak potrafi.

Continue reading „Dla potomstwa można zrobić każdą rzecz. Nasze potomstwo to nasz największy skarb”

Zabawa na tak z rówieśnikami

Kiedy zaczyna się sezon letni pojawia się więcej opcji, ale i zagrożeń dla naszych szkrabów. Właściwie to o każdym czasie w roku można to powiedzieć, niemniej to latem właśnie, gdy można wszędzie się bawić zastawia się łapki na nasze dzieci. Nawet taki rowerek dla dziecka jest potencjalnym zagrożeniem, gdyż słaba koordynacja i nieoczekiwane pomysły mogą spowodować w groźny uraz.

Continue reading „Zabawa na tak z rówieśnikami”

Jeśli kamizelki dla dzieci to wyłącznie takie polskie!

Dzieci muszą fajnie wyglądać – zasadniczo przesadnie strojenie się jest bez sensu, na podążanie za trendami nadejdzie czas, ale jakby nie patrzeć są publikowane magazyny modowe, w których pisze się tylko o modzie dziecięcej. Cóż, właśnie takie są czas: jeśli branża modowa nie stara się łamać prawa, obyczajów, to tak naprawdę nie ma większego problemu. To co w takim razie trzeba powiedzieć wszystkim rodzicom, którzy chcieliby dobrze ubrać swoje dziecko?

Continue reading „Jeśli kamizelki dla dzieci to wyłącznie takie polskie!”

Wpis do nieistniejącego bloga

No tak, mamy wreszcie wyczekane dziecko. Obrotny tata przygotował pokoik dla maleńkiej dziewczynki. Ustawił kołyskę zamówioną u miejscowego stolarza. Pierwszy w życiu kącik pełen kolorowych zabawek. Choć trzeba przyznać, iż tatusia lekko poniosło. Przede wszystkim przy kupnie pluszowych niedźwiadków. Bo że pluszaki kochać malutka będzie to oczywiste.

Continue reading „Wpis do nieistniejącego bloga”

Jak dostać komplety dziecięcych przedmiotów a także ciuszków? Mały poradnik

Każda młodziutka matka staje przed kwestią w jaki sposób odziać swojego maluszka. Wiadomo, że dzieciaki najbardziej te najmniejsze potrzebują częstego zmieniania fatałaszków, z powodów oczywistych. Przed matką a czasem i tatkiem (w końcu mamy równość płci) istnieją 2 opcje – kupienie nowych przedmiotów lub zakup używanych rzeczy.

Continue reading „Jak dostać komplety dziecięcych przedmiotów a także ciuszków? Mały poradnik”